برنامه نویسی نرم افزار تلفن همراه

با توجه به رشد روز افزون استفاده تلفن همراه در کشور لزوم استفاده درست و بهینه از این وسیله ارتباطات جمعی بیش از بیش مورد اهمیت قرار می گیرد . در حوزه های مختلف می توان تعامل و ارتباط لازم را با این وسیله برقرار کرد . در گروه های مختلف صنفی و حتی نیز خانواده این تعامل نقش بسیار مهمی را خواهد کرد .

سرعت بالاي رشد تکنولوژي و تغييرات ناشي از آن موجب تحول در سبک و کيفيت زندگي شده و تعاريف جديدي را به زندگي روزمره افراد افزوده است. امروزه نزديک ترين وسيله الکترونيکي به هر شخص، گوشي موبايل او مي باشد که همواره مورد توجه تمامي افشار جامعه در هر سن، جنسيت و مقامي بوده و استفاده از آن جزو جدا ناپذيري از زندگي افراد در جوامع امروزي شده است.
شايد هدف اوليه از توليد تلفن همراه صرفا امکان برقراري ارتباط کلامي بوده باشد اما پيشرفت هاي سخت افزاري و نرم افزاري دستگاه تلفن همراه موجب گرديد که اين ابزار کوچک و هوشمند جايگزين بسياري از ابزار هاي سنتي و يا کاربردي گردد.

حال با روی کار آمدن گوشی های هوشمند ( smart phone ) در بازار با انواع سیستم عامل ها همچون اندروید ، آی او اس ( IOS ) و ویندوز موبایل می توان امکاناتی بسیاری را برای کاربران فراهم نمود . استقبال کاربران از این گوشی ها به قدری زیاد بود که بسیاری از شرکت ها ، سازمان ها و گروه ها هر کدام خواستند در این حوزه نقشی را ایفا کنند و در روند رو به رشد تولید نرم افزار های تلفن همراه بومی نقشی را بازی کنند .

اجرایی کردن این نقش ها نیاز به مجری مجرب و توانمند در این حوزه دارد که شرکت با افتخار به رزومه بسیار عالی و نیز اتکا به توامند ترین برنامه نویسان این حوزه آمادگی خود را اعلام می نماید . نگاه به رزومه و سابقه چند ساله گروه می تواند به انتخاب شما کمک کند .

تولید نرم افزارهای تلفن همراه می تواند در بخش های زیر صورت گیرد :

اتوماسیون شرکت ها و سازمان ها
فروشگاه های آنلاین و زنجیره ای
خبرگزاری ها و رسانه های مکتوب
کتابخانه ، کتاب و کتاب داری
بورس و سرمایه گذاری
حسابداری و امور مالی
اطلاع رسانی شهری
تبلیغات و بازاریابی
...

شبکه های اجتماعی

2000px Instagram logo 2016 2000px Telegram logo LinkedIn logo initials 2000px F icon

ASWhiteAria System IT Oplossingen
Rijksweg 622, 3630 Maasmechelen, Belgie
Tel: +44 7452185432
Tehran Branch: 
P.O.Box 1916856613, Tehran, Iran
Tel: +98 21 28422698

Please publish modules in offcanvas position.