سامانه مدیریت ارتباط با مشتریان

فضاي کسب و کار کنوني تفاوت هاي بسياري با گذشته دارد و رقابت در آن نقش ويژه اي پيدا کرده است، در اين فضا، بدون شک مهمترين عامل متمايز کننده بين رقبا پس از کيفيت، زمان و هزينه ارائه کالا و يا خدمات ارزش افزوده است، ارزش افزوده اي که از طريق ايجاد يک ارتباط پايدار و مستمر با مشتري پديد مي آيد. مديريت ارتباطات مشتريان مهمترين اقدام در ايجاد اين ارزش افزوده است.

مديريت ارتباطات مشتريان را به اختصار مي توان چنين تعريف کرد:

يک متدلوژي : رسيدن به رشد تجاري با مديريت کارآمد روابط با مشتريان گذشته، حال و آينده
يک استراتژي: رسيدن به اهداف تجاري با مشخص کردن اهداف، پياده سازي طرح تجاري و اندازه گيري نتايج توسط يک سيستم.
يک مفهوم : زيرساختي که ما را قادر به تعريف و افزايش عرضه ارزش افزوده به مشتري مي سازد و ابزارهاي صحيح که توسط آنها مشتريان را تبديل به مشتريان وفادار سازيم.
يک سيستم: نرم افزار، سخت افزار، فرايند، ...
اتوماسیون فرايندهاي تجاري : بازاريابي، فروش، پشتيباني و ... .

هر چند نرم افزار در مقايسه با فرآيند و افراد نقش کمتري در جذب مشتريان جديد و ايجاد ارتباط پايدار با مشتريان دارد، اما به عنوان يک بستر مي تواند ساير فعاليتها را به شکلي سازماندهي نمايد که فرآيند ها به شکل منظم اجرا شوند و افراد نقش واقعي خود را در سيستم بازي نمايند

امکانات:
ثبت همه اطلاعات مشتريان به صورت پويا : در اين نرم افزار کاربر به سادگي مي تواند بدون هيچگونه محدوديتي هرگونه اطلاعات مورد نياز در مورد مشتريان خود را با توجه به نوع صنعت و نيازمنديهاي آن تعريف کرده و وارد نمايد. اين اطلاعات در بخش اطلاعات عمومي و شخصي براي افراد حقوقي و يا حقيقي نظير نام، نوع شخص، سوابق کاري، افراد مرتبط، تصاوير و اسناد و نشاني هاي مختلف نظير شماره هاي تلفن ثابت، نمابر، تلفن همراه، آدرس سايت، کد پستي، صندوق پستي، نشاني پستي و ... و اطلاعات اختصاصي خاص هر مشتري است که توسط خود وي تعريف مي شود.
گروه بندي و طبقه بندي مشتريان : به صورت کاملا پويا مشتريان مي توانند در گروه هاي مختلف تقسيم گردند و بر اساس معيار هاي مختلف طبقه بندي و درجه بندي گردند و سپس فعاليتهاي آتي بازاريابي به صورت گروهي روي آنها اجرا گردد.
مديريت و تقسيم کار بين بازاريابان و کاربران سيستم : در يک محيط شبکه اي، نه تنها مشتريان مختلف براساس معياري هاي دلخواه مي توانند بين بازاريابان و پرسنل شرکت تقسيم گردند بلکه مي توان سطوح دسترسي آنها به اطلاعات و عمليات را به صورت کامل کنترل و مديريت نمود.
تعريف پروژه، کارگروهي و مديريت وظائف کارکنان: پروژه ها و فعاليت هاي بازاريابي و تبليغاتي (Marketing Campaign)، وظائف و کارهاي مستقل در اين نرم افزار تعريف و مسؤوليت آنها به عهده کارکنان مختلف گذاشته مي شود، بدين شکل ضمن ايجاد يک ليست کار براي کارکنان (Task List) مديران مي توانند وضعيت پيشرفت کارها و پروژه ها را مشاهده و گزارشات مختلف را تهيه نمايند.
تعريف کالا و خدمات : هرگونه کالا و يا خدمات در سيستم قابل تعريف بوده و اطلاعات تخصصي آنها که خاص هر شخص است به سادگي توسط کاربر قابل اضافه شدن است.
تعريف تعاملات تجاري: هرگونه تعاملات تجاري رايج بين فروشنده/خريدار، پيمانکار/کارفرما و يا عرضه کننده خدمت/دريافت کننده خدمت در سيستم به صورت پويا قابل تعريف است اعم از پيش فاکتور، فاکتور، قرارداد، تفاهم نامه و ... و مطابق قالب مورد انتظار استفاده کننده نيز فرمت چاپي آن تعريف مي شود.
ثبت همه روابط تجاري به صورت کامل : روي کالاها و خدمات ثبت شده در سيستم همه گونه روابط تجاري بين استفاده کننده و مشتريانش ثبت و نگهداري مي شود و بر اساس آن مي توان گزارشات مختلف تهيه نمود.
تبت تماس و ارتباطات با مشتريان: همه تماس ها و روابط در قالب هاي مختلف بين استفاده کننده و مشتريانش در سيستم ثبت و طبقه بندي مي شوند اين روابط مي توانند مذاکرات تلفني، جلسات، ارسال نمابر، ارسال نامه(صادره) و يا دريافت نامه (وارده)، پيک، پست و ... باشند.
ارسال فردي يا گروهي پيامهاي از پيش تعريف شده: با تعريف پيام هاي پوياي پارامتريک حاوي اطلاعات مورد نياز و به شکل ظاهري و چيدمان دلخواه در قالب پيام کوتاه(SMS)، پست الکترونيک (email)، نمابر، نامه، پيام صوتي، بلوتوث و ... مي توان به يک فرد و يا به گروه مشخصي از مشتريان اطلاع رساني به صورت خودکار انجام داد.
ارسال هوشمند و برنامه ريزي شده پيام ها به صورت خودکار بر اساس زمانبندي تعيين شده: در اين شکل فقط با تعريف يک سياست و يا برنامه کاري مي توان به صورت کاملا خودکار در زمان مشخص به يک مشتري اطلاع رساني کرد، از شکل ساده پيام تبريک تولد گرفته تا اعلام تاريخ سررسيد چک، تاريخ حمل سفارش، تاريخ پايان قرارداد، رسيدن به سقف سفارش و يا رسيدن بدهي به يک عدد معين همه در سيستم قابل تعريف و اجرا است.
نظر سنجي از طرق مختلف : براي مديريت و ارزيابي ميزان رضايتمندي مشتريان (CSM: Customer Satisfaction Management) در اين نرم افزار امکان برگزاري نظرسنجي (يا مسابقه) به صورت دائم و يا دوره اي به روش نيمه مکانيزه، تلفني، پيام کوتاه (SMS) و وب سايت به صورت تشريحي و يا چند گزينه اي (تستي) پيش بيني شده است.
ثبت سفارشات به صورت مکانيزه و يا نيمه مکانيزه: سفارشات و درخواست هاي مشتريان به صورت نيمه مکانيزه و يا کاملا خودکار از طريق ثبت سفارش با استفاده کانال هاي تلفن، پيامک و وب سايت از جمله امکانات قابل بهره برداري براي استفاده کننده از نرم افزار مي باشد.
اتصال خودکار به سيستم تلفن گويا: جهت پاسخگويي هوشمند، اپراتوري خودکار، صندوق هاي پستي صوتي، نمابر و پيام کوتاه، ارايه ليست قيمت به صورت صوتي و يا نمابر و ارائه اطلاعات اختصاصي هر مشتري به صورت گويا يا نمابر براي مثال کاردکس مشتري، ثبت و يا وضعيت سفارش، گردش حساب و ... نرم افزار کاملا با زيرسيستمهاي تلفن گويا به صورت يکپارچه و متمرکز عمل مي کند.
اتصال خودکار به پرتال و وب سايت: به جهت تسهيل ارتباط مشتريان و دريافت گزارشات به صورت مستقيم نرم افزار امين در بخش داده اي به صورت کاملا يکپارچه با پرتال ديانا، توليد شده است. با استفاده اين پرتال مي توان يک وب سايت کاملا پويا براي کاربر پياده سازي نمود از جمله امکانات اين پرتال مي توان به چند زبانه بودن، قابليت تعريف نامحدود صفحه توسط استفاده کننده و چيدن ماژول هاي مختلف مانند متون، اخبار، رويدادها، تالارهاي گفتگو، دفترتلفن، ارتباط با ما و .... روي صفحات است.
دفتر تلفن سازماني و Helpdesk : يک دفتر تلفن هوشمند با تعريف سطح دسترسي افراد به بخشهاي مختلف آن، تماس خودکار تنها با يک کليک و ثبت تماس و نتايج آن يکي از بخشهاي سودمند اين نرم افزار در به اشتراک گذاري کنترل شده اطلاعات سازماني بين کارکنان است.
گزارشات تحليلي ارتباط با مشتريان و نتايج آن : با طبقه بندي ارتباطات با مشتريان در شاخه هاي مختلف در نهايت مي توان گزارشهاي تحليلي و نمودارهاي مختلفي از اثربخشي هر کدام از شيوه هاي ارتباطي بدست آورد.
گزارشات پويا : يکي از امکانات ويژه اين سيستم بخش گزارشات پوياي آن است که خود استفاده کننده با توجه به نيازمندي هاي خود و اطلاعات موجود در سيستم مي تواند گزارشات و نمودارهاي مورد نياز خود را تعريف و استفاده نمايد.
ارسال و دريافت اطلاعات و قابليت اتصال به نرم افزار هاي ديگر :
ارسال و دريافت اطلاعات در فرمت هاي استاندارد با نرم افزارهاي رايج (از قبيل excel، Outlook و فايل هاي HTML ) و نيز اتصال به نرم افزارهاي خاص موجود در هر شرکت جهت تبادل اطلاعات از ديگر ويژگي هاي اين سيستم است.
    و ....

شبکه های اجتماعی

2000px Instagram logo 2016 2000px Telegram logo LinkedIn logo initials 2000px F icon

ASWhiteAria System IT Oplossingen
Rijksweg 622, 3630 Maasmechelen, Belgie
Tel: +44 7452185432
Tehran Branch: 
P.O.Box 1916856613, Tehran, Iran
Tel: +98 21 28422698

Please publish modules in offcanvas position.