آشنایی با آریا سیستم

آریا سیستم، به عنوان یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌ی بخش خصوصی ارایه کننده‌ی خدمات مبتنی بر وب و فنآوری اطلاعات و برقراری ارتباط با شبکه‌های محلی و جهانی در ایران، توانسته است با بهره‌گیری از نیروهای کارآمد و متخصص خود و با ایجاد بزرگ‌ترین شبکه‌ی دسترسی به آخرین ابزارهای ارتباطی و اینترنتی، خدمات متنوع، کارساز و موثری را برای تمامی کاربران در سطح کشور فراهم سازد.

مهم‌ترین فعالیت‌ها و خدمات این واحد، ارایه‌ی راهکارهای متنوع برای دسترسی به اینترنت، مکالمه‌ی تلفن بین‌المللی، خدمات مرکز داده‌ها همچون میزبانی وب، اشتراک فضا، سرور اختصاصی و ... است.

خانواده‌ی بزرگ مشتریان گروه آریا سیستم را مجموعه‌ی استفاده‌کنندگان از خدمات دسترسی به اینترنت ، نزدیک به یک هزار سازمان و موسسه استفاده کننده از خدمات خاص آریا سیستم برای شرکت‌ها و سازمان‌ها و مشترکین خدمات ADSL و پهنای باند تشکیل می‌دهند. چه آن که تعداد اعضای این خانواده‌ی بزرگ طی سال‌های مختلف فعالیت این واحد، رشد بسیار چشم‌گیری داشته است و این روند فزاینده همچنان ادامه دارد.

عمده‌ترین بخش پردازش ابری و خدمات تکمیلی آن در کشور (با فاصله‌ی بسیار قابل توجهی نسبت به شرکت‌های همکار) به آریا سیستم تعلق دارد. استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز به همراه زیر ساخت های استاندارد و مدرن از نقاط قوت این شرکت می باشد .

آریا سیستم برای ارایه‌ی خدمات کارآمد و موثر به مشتریان خود، همواره با توجه به استعداد ها و جوانی نیروهای انسانی این مهم را جامه عمل پوشانده است .

 

مهمترین فعالیت های آریا سیستم:

اصلی‌ترین و مهم‌ترین فعالیت‌های آریا سیستم را می‌توان به صورت موارد زیر برشمرد:

  • ارایه‌ی خدمات مجازی سازی و رایانش ابری با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا
  • ارایه‌ی خدمات گسترده دسترسی به اینترنت برای عموم کاربران
  • ارایه ی خدمات برقراری ارتباط با شبکه‌های محلی و جهانی
  • ارایه‌ی خدمات اینترنت پرسرعت (ADSL) و خدمات تکمیلی آن
  • ارایه‌ی خدمات پهن‌باند
  • ارایه‌ی راهکارهای خاص اینترنت و شبکه برای سازمان‌ها و موسسات
  • ارایه‌ی خدمات برنامه نویسی مبتنی بر وب و پورتال های اختصاصی و سازمانی
  • ارایه‌ی خدمات میزبانی وب (Hosting)، اشتراک فضا (Co-Location) و سرور اختصاصی(Dedicated Server)
  • پشتیبانی فنی از کلیه‌ی خدمات ارتباطات دیتا
  • ارایه‌ی خدمات شبکه‌های پیشرفته

 

ارزش ها و باورهای حاکم بر آریا سیستم

نگرش مشتری‌مداری حاکم بر فعالیت‌های این شرکت از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزایش خوشنودی مشتریان، بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ی خدمات نوین، افزایش کارآیی خدمات پشتیبانی فنی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان جزو مهم‌ترین اصول و ارزش‌های فعالیت‌های آریا سیستم باشد. چه آن که، خدمت‌رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه‌ی فرهنگ استفاده از اینترنت ، فنآوری اطلاعات و دیگر ابزارهای نوین ارتباطی به عنوان شاخصی برای میزان رشد و توسعه‌ی کشور نیز همواره مورد توجه مدیران و کارکنان آریا سیستم بوده است.

آریا سیستم به عنوان اولین و بزرگ‌ترین مجموعه‌ی ارایه‌کننده‌ی خدمات رایانش ابری و مجازی سازی ، ارایه‌ی خدمات کارساز به مشتریان و پاسخ‌گویی موثر به نیاز آنان را رکن اصلی توسعه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است.

شبکه های اجتماعی

2000px Instagram logo 2016 2000px Telegram logo LinkedIn logo initials 2000px F icon

ASWhiteAria System IT Oplossingen
Rijksweg 622, 3630 Maasmechelen, Belgie
Tel: +44 7452185432
Tehran Branch: 
P.O.Box 1916856613, Tehran, Iran
Tel: +98 21 28422698

Please publish modules in offcanvas position.