سیستم اطلاع رسانی آریا

 

سیستم اطلاع رسانی آریا یک بانک اطلاعاتی آنلاین یا آفلاین است که امکان ارائه اطلاعات را از طریق اسکن نمودن کدهای موسوم به QR Code را فراهم می کند. در این سیستم کاربر با اسکن کردن QR Codeهای نصب شده بر روی هر المان، می تواند از اطلاعات نوشتاری، صوتی و تصویری (عکس و فیلم) آن المان مطلع شود. این کدها در صورت اتصال سرور نرم افزار به اینترنت و وجود Static Valid IP بر روی آن سرور، امکان نمایش اطلاعات از طریق اینترنت را نیز دارند، بنابراین در صورت چاپ آنها بر روی کتابچه، بروشور و یا هر گونه المان چاپی دیگر امکان نمایش اطلاعات در فضایی خارج از محیط موزه نیز فراهم است.qr scanners

 

محیط ورود اطلاعات:

در این محیط بر اساس کدهای تعلق گرفته به هر المان یک محیط ورود اطلاعات WYSIWYG در اختیار اپراتور قرار می گیرد که اپراتور می تواند اطلاعات مربوط به آن المان اعم از اطلاعات نوشتاری، صوتی و یا تصویری را در این محیط وارد و یا اصلاح کند. قابلیت اصلاح به خصوص در مواردی نظیر گالری ها که تابلوها در آنها در انتهای نمایشگاه تعویض می شوند بسیار مهم و سودمند است.

در این سیستم اطلاعات وارد شده در بازه های زمانی مشخص Backup گیری می شوند که امکان بازیابی در صورت بروز مشکل برای مدیر سیستم فراهم باشد.

 

برای هر اپراتور یک نام کاربر و رمز عبور تعبیه می شود که کاربر با دارا بودن آنها امکان ویرایش اطلاعات را خواهد داشت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا هماهنگی جهت جلسه حضوری از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمایید.

شبکه های اجتماعی

2000px Instagram logo 2016 2000px Telegram logo LinkedIn logo initials 2000px F icon

ASWhiteAria System IT Oplossingen
Rijksweg 622, 3630 Maasmechelen, Belgie
Tel: +44 7452185432
Tehran Branch: 
P.O.Box 1916856613, Tehran, Iran
Tel: +98 21 28422698

Please publish modules in offcanvas position.