با توجه به رشد روز افزون شبکه های کامپیوتری و زیرساخت های شبکه نیاز شرکت ها به داشتن زیرساختی مطمئن جزو ملزومات اصلی کسب و کار می باشد.آریا سیستم با بهره گیری از متخصصین زبده در زمینه شبکه آماده نگهداری و پشتیبانی از شبکه و کامپیوترهای شرکت ها می باشد.

پشتیبانی شبکه برای شرکت هایی در نظر گرفته شده است که کارشناس شبکه در اختیار ندارند. در پشتیبانی شبکه ما تمام نیاز های سخت افزاری، نرم افزاری و ارائه مشاوره پیرامون مسائل IT مشتریانمان را در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز بر عهده میگیریم که شامل طرح های متفاوتی می باشد.

ما معتقدیم این ها تنها برخی از ویژگی هایی است که خدمات ما را متمایز و کم نظیر می کند:

خدمت منحصر به فرد ما صرف کمترین زمان برای مراجعه و رفع مشکل برای مشتریان است.( مراجعه کمتر از 2 ساعت در هر نقطه از تهران )
تمرکز بر رضایت مشتری و نه فقط ارائه خدمات فنی از معیار اصلی ما برای حفظ مشتریانمان است.
ارائه گزارش شفاف از تمام جوانب خدمات.
کارشناسان آموزش دیده و مجرب در زمینه ارائه خدمات به مشتریان.
انعطاف پذیری در ارائه خدمات، که دقیقاً متناسب با نوع کسب و کار و نیاز شما طراحی می شود.
قیمت های رقابتی در قبال خدمات حرفه ای.
خدمات مکمل و همکاران متخصص برای برآورده کردن نیازهای IT شما.

اگر تصمیمی جدی برای گرفتن گزارش از وضعیت واقعی شبکه خود دارید و یا به دنبال راه کارهای جدید IT هستید، آریا سیستم می تواند طی بازدید و ارائه گزارش و مشاوره رایگان رضایت خاطر شما را فراهم نماید.

خدمات پشتیبانی آریا سیستم توسط یک تیم از کارشناسان مجرب ویژه مشتریان ارائه می شود که از طریق پشتیبانی تلفنی و اینترنت نیز شما را حمایت می کنند.

آریاسیستم

آریاسیستم، به عنوان یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌ی بخش خصوصی ارائه کننده‌ی خدمات مبتنی بر وب و فناوری اطلاعات و برقراری ارتباط با شبکه‌های محلی و جهانی در ایران، توانسته است با بهره‌گیری از نیروهای کارآمد و متخصص خود و با ایجاد بزرگ‌ترین شبکه‌ی دسترسی به آخرین ابزارهای ارتباطی و اینترنتی، خدمات متنوع، کارساز و موثری را برای تمامی کاربران در سطح کشور فراهم سازد.

 

logo-samandehi