خدمات نگهداری و Helpdesk

 

با توجه به افزایش روزافزون خدمات مبتنی بر فناوری اطلاعات در کسب و کارها و جایگزینی روشهای سنتی با زیرساختهای نوین فناوری اطلاعات، بروز هر گونه مشکل در لایه نرم افزار، سخت افزار و شبکه یک سازمان منجر به ضرر و زیان های بعضاْ هنگفت سازمان های خواهد شد. همچنین وجود انواع تهدیدات سایبری نظیر انواع ویروسها، بدافزارها و حملات سایبری لزوم مانیتورینگ و رفع اشکال دایمی شبکه، سرورها و کلاینتهای سازمان را بیش از پیش نمایان می کند. آریاسیستم مفتخر است با تکیه بر توان متخصصین حرفه ای خود و با بهره گیری از به روزترین تکنولوژیهای فناوری اطلاعات، بهترین راهکارها را جهت up and run  بودن همیشگی زیرساختهای فناوری اطلاعات سازمان شما پیاده سازی نماید. آریاسیستم مفتخر است که تا کنون نگهداری بیش از ۳۳۰۰ کلاینت و بیش از ۸۰۰ سرور سازمانهای مختلف بخش دولتی و خصوصی را بر عهده داشته است.

 

خدمات نگهداری شامل فعالیتهای ذیل می باشد:

 

  1. بررسی شبکه داخلی و رفع مشکلات احتمالی در راستای بالا بردن performance و امنیت شبکه
  2. راه اندازی سرویس های متنوع در بستر شبکه داخلی مبتنی بر نیازهای سازمان
  3. بررسی وضعیت سرویس اینترنت سازمان و مدیریت و امن سازی آن
  4. بررسی پ نگهداری سرورهای سازمان به جهت اطمینان از عملکرد آنها
  5. اخذ بکاپ از داده های مهم سازمانی به منظور فراهم آوردن امکان بازیابی در شرایط incident
  6. بررسی کلیه تجهیزات سخت افزاری شبکه، سرورها و کلاینتهای سازمان و رفع اشکال و ارتقا در زمانهای مورد نیاز
  7. رفع مشکلات نرم افزاری کلاینتها و سرورهای سازمان و نصب ابزارهای مورد نیاز
  8. به روزرسانی نرم افزاری کلیه سیستم عاملهای کلاینت و سرور سازمان با هدف حصول اطمینان از امنیت آنها
  9. راه اندازی راهکارهای آنتی ویروس مرکزی (در صورت خرید سازمان) به جهت مقابله متمرکز با ویروسها و بدافزارها

  

فرآیند عقد قرارداد:

 

کارشناسان آریاسیستم با حضور در محل کارفرما و بررسی وضعیت جاری و همچنین برگزاری جلسات فنی با کارفرما نسبت به نیازسنجی خدمات مورد نیاز سازمان اقدام نموده به صورت پیشنهاد به اطلاع کاارفرما می رسانند. پس از توافق با کارفرما در خصوص خدمات مورد نیاز، تعداد روزهای مورد نیازجهت مراجعه حضوری نماینده پیمانکار در محل کارفرما مشخص و مورد توافق قرار می گیرد. حداقل دفعات این مراجع یک بار در ماه و حداکثر آن به صورت Full Time  (در ساعات اداری) می باشد. همچنین طبق توافق با کارفرما نحوه پشتیبانی از راه دور و پشتیبانی به صورت آنکال در زمانهای عدم حضور پیمانکار مشخص می گردد. در انتها پیمانکار با توجه به موارد توافق شده نسبت به ارسال پیشنهاد قیمت اقدام می نماید. پس از عقد قرارداد، کارفرما مطابق با قرارداد منعقد شده نسبت به انجام تعهدات مالی در زمان مشخص شده اقدام می نماید.

 

مدت قرارداد:

 

قراردادهای نگهداری بسته به توافق طرفین از حداقل ۶ ماه تا حداکثر یک ساله منعقد می گردد و در صورت تمایل طرفین به ادامه همکاری، قرارداد با مبلغ جدید مورد توافق طرفین برای دوره زمانی بعدی تمدید می گردد.

آریاسیستم

آریاسیستم، به عنوان یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌ی بخش خصوصی ارائه کننده‌ی خدمات مبتنی بر وب و فناوری اطلاعات و برقراری ارتباط با شبکه‌های محلی و جهانی در ایران، توانسته است با بهره‌گیری از نیروهای کارآمد و متخصص خود و با ایجاد بزرگ‌ترین شبکه‌ی دسترسی به آخرین ابزارهای ارتباطی و اینترنتی، خدمات متنوع، کارساز و موثری را برای تمامی کاربران در سطح کشور فراهم سازد.

 

logo-samandehi