مجازی سازی نرم افزارها

مجازی سازی برنامه های کاربردی به این معناست که یک نسخه از هر نوع نرم افزاری مبتنی بر ویندوز در یکی از سرورهای مرکز داده نصب می شود و در صورت تقاضای کاربر از سرور دریافت و به کاربر از راه دور تحویل داده می شود. کاربر می تواند در یک شبکه داخلی باشد یا با اتصال به اینترنت نرم افزار را دریافت نماید. در این حالت نرم افزار کاربردی تنها بر روی سرور نصب می شود و نیازی به نصب آن بر روی سیستم های کاربران نیست.


در این تکنیک کاربران نیاز به نصب هیچ نوع نرم افزار جانبی بر روی سیستم خود ندارند و تنها با اتصال به شبکه داخلی و یا اینترنت به نرم افزار خود دسترسی پیدا می کنند. از آنجایی ریسورس های سمت کاربر درگیر اجرای نرم افزار نمی باشند و نرم افزار برای اجرا تنها از ریسورس های سرور استفاده می کند ، بنابراین کاربران می توانند از هر سیستم سخت افزاری نظیر تین کلاینت ، آی پد ، تبلت ، گوشی تلفن همراه و ... و از هر سیستم عاملی نظیر ویندوز، مک، لینوکس، اندروید.... و از هر مکانی مانند: منزل، محل کار، مسافرت و ... با کمترین پهنای باند به نرم افزار مورد نطر دسترسی داشته باشند.

مزایا:
متمرکز شدن نسخه اصلی نرم افزار در سرور و پایین آمدن هزینه ها(خرید نسخه متعدد نرم افزار، و خرید نسخه کلاینت به تعداد کاربران)
در دسترس قرار دادن نرم افزار های کاربردی سازمان یا شرکت خود به کاربران در هر جا و بر روی هر سیستمی به صورت رمزنگاری شده
از بین بردن محدودیت کاربران جهت تحویل سریع و بدون نصب هیچ گونه نرم افزار جانبی
استفاده از تین کلاینت به جای کامپیوترهای رومیزی در سمت کاربران برای کاهش هزینه های مصرفی برق، انرژی و خرید سخت افزار اضافی
مدیریت متمرکز و یکپارچه بر روی اطلاعات

شبکه های اجتماعی

2000px Instagram logo 2016 2000px Telegram logo LinkedIn logo initials 2000px F icon

ASWhiteAria System IT Oplossingen
Rijksweg 622, 3630 Maasmechelen, Belgie
Tel: +44 7452185432
Tehran Branch: 
P.O.Box 1916856613, Tehran, Iran
Tel: +98 21 28422698

Please publish modules in offcanvas position.