راه اندازی ISP,ICP,SOC,NOC,DC

ISP برگرفته از كلمه  Internet Service Provider   يعني شركت خدمات سرويس هاي اينترنت شرکت هایی هستند که پهنای باند را از مراکز فروش عمده پهنای باند مانند ISDP ها تهیه و در اختیار کاربران قرار میدهند.

موارد مورد نیاز در ISP:


Internet: پس از انتخاب Provider اینترنت را به روشهای مختلفی میتوان به ISP انتقال داد. این روش ها شامل انتقال بروی اینترانت، Leased line، وایرلس و ... میباشد.
Dial UP: برای ارایه اینترنت به کاربرانی است که با خطوط تلفن و شماره گیری با مودم به مرکز ISP متصل می شوند که به دو صورت  آنالوگ Analog و دیجیتال E1 میسر است. برای اینکار از اکسس سرور ها استفاده میشود که با توجه به آنالوگ و دیجیتال بودن تجهیزات متنوعی  قابل استفاده است. تمام سعی ما بر این است که بهترین دستگاه ها با در نظر گیری نکات اقتصادی و بالاترین راندمان برای شما تهیه گردد.
ADSL: یکی از روشهای ارتباطی ADSL است. در این روش پهنای باند بروی خطوط تلفن عادی شهری به مشترک ارایه میشود. از مزایای این روش میتوان به سرعت بسیار بالاتر نسبت به روش Dialup و عدم اشغالی خط تلفن اشاره کرد.
تجهیزات مورد نیاز برای این سیستم شامل DSLAM، ترمینال کروز، ترمینال KT و قطعات جانبی دیگر مانند رک و کابل و سوییچ و روترو ... میباشد که در انتخاب آن نهایت دقت انجام می گیرد. سپس دستگاه ها برای شما در مرکز مخابرات نصب و تنظیم می گردد.
 ( Wireless (WISP: به ISP هایی که ارایه اینترنت بروی بستر وایرلس را دارند WISP گفته میشود .  ابتدا با توجه به شرایط فیزیکی و جغرافیایی شما  بهترین راهکار در نظر گرفته میشود. سپس با توجه به موقعیت مشترک با استفاده از روش PTP یا PTMP دستگاه مناسب برای مشترک پیشنهاد و نصب و راه اندازی میشود.
ACCOUNTING: نرم افزاری که برای مدیریت کاربران و محاسبه میزان مصرف و زمان اتصال کاربر استفاده می شود اکانتینگ نام دارد. نرم افزار های متنوعی بصورت رایگان یا تجاری برای این کار موجود است که دارای امکانات، پشتیبانی فنی و قیمت های مختلفی میباشند. سال ها تجربه ما و داشتن نمایندگی چندین محصول به شما کمک میکند تا بهترین نوع اکانتینگ را متناسب با نیاز خود انتخاب کنید تا به جای تعویض متناوب و پرداخت هزینه های گزاف برای همیشه از آن استفاده کنید.
Cache Server: کش سرور به شما کمک میکند در پهنای باند خود تا 50% صرفه جویی کنید و هزینه خود را کاهش دهید.
تجهیزات دیگر: یک ISP علاوه بر تجهیزات اصلی نیاز به ادوات دیگری برای برپایی دارد که بسته به نوع ارایه خدمات  شامل رک، UPS، مودم دیتا و ایوان، سوییچ، سرور و .... می باشد که متناسب با نیاز شما با معرفی امکانات و تهیه بهترین تجهیزات در خدمت شما خواهیم بود.
نصب و راه اندازی: تهیه تجهیزات مناسب تنها با نصب و راه اندازی توسط تیم مجرب و متخصص نتیجه بخش خواهد بود. خدمات نصب و راه اندازی ما شامل
تامین پهنای باند مورد نیاز شما
نصب و راه اندازی انواع  ISP، WISP، ADSL، ISDP
نصب و راه اندازی سرور های ویندوزی و لینوکسی
نصب و راه اندازی Firewall
نصب و راه اندازی Web Cache
تنظیمات روتر های سیسکو Cisco و میکروتیک Mikrotik
نصب گراف ها و برنامه های متنوع جهت آگاهی از وضعیت ISP خود بصورت لحظه ای و دراز مدت
تهیه و نصب اکانتینگ مناسب با نیاز و بودجه شما بروی سیستم های ویندوز و لینوکس
نصب و راه اندازی Mail Server
نصب و راه اندازی Web Server
راه اندازی سیستم مدیریت پهنای باند
طراحی وب سایت
و ده ها خدمات متنوع دیگر


گارانتی واقعی و پشتیبانی تیم ما نیز همواره با شما خواهد بود

شبکه های اجتماعی

2000px Instagram logo 2016 2000px Telegram logo LinkedIn logo initials 2000px F icon

ASWhiteAria System IT Oplossingen
Rijksweg 622, 3630 Maasmechelen, Belgie
Tel: +44 7452185432
Tehran Branch: 
P.O.Box 1916856613, Tehran, Iran
Tel: +98 21 28422698

Please publish modules in offcanvas position.