پهنای باند اختصاصی

نیازهای اینترنتی شرکت‌ها و سازمان‌ها ماهیتی متفاوت با نیازهای شخصی دارد. امروزه در فضای کسب و کار، سرعت در تبادل اطلاعات بر بستری پایدار نقشی کلیدی در موفقیت و پویایی یک سازمان ایفا کرده و باعث میشود کسب و کار خود را سریع‌تر و موثرتر ارتقا دهید.

سرویس پهنای باند آریا سیستم جهت غلبه بر محدودیت‌های اینترنت اشتراکی برای ارائه به کاربران ویژه ایجاد شده است. این سرویس روی بستر ارتباطات رادیویی و نیز شبکه فیبر نوری قابل دسترسی است.

روشهای ارائه سرویس پهنای باند اینترنت اختصاصی :

بستر INTRANET در این روش با استفاده از سیم مسی موجود در محل مشترک ( تا سقف 2 مگا بیت در ثانیه) و یا فیبر نوری ( تا سقف 155 مگا بیت در ثانیه) مشترک به شبکه اینترانت کشور متصل شده و یک ارتباط اختصاصی بر روی اینترانت بین موسسه و مشترک برقرار و پهنای باند در کمترین مدت پس از درخواست مشترک قابل دریافت می باشد.

بستر Wireless آریا سیستم با راه اندازی و تجهیز 15 پایگاه بی سیم، پوشش گسترده ای را در سطح شهرهای تهران، کرج و مناطق صنعتی استان تهران جهت ارائه سرویس پهنای باند بصورت بی سیم بوجود آورده است. این روش در مکان هایی که از امکانات مخابراتی ضعیفی برخوردارند و امکان دریافت سرویس مخابراتی نظیر Intranet و IP-MPLS و PTP مقدور نبوده و یا زمان بر است، مناسب و قابل اجراست.
در این روش پس از امکان سنجی محل شرکت در صورت وجود دید مستقیم بین یکی از پایگاه های موسسه و محل مشترک، سرویس در کمتر از سه روز کاری ارائه می گردد.

مزایای استفاده از سرویس پهنای باند اینترنت اختصاصی:

پایداری و ثبات در سرویس پهنای باند به دلیل وجود تجهیزات، پورتها و پهنای باند اینترنت اختصاصی و پهنای باند پشتیبان، بسیار بالا می باشد.
مجموع عرض باند خریداری شده به صورت تضمین شده در اختیار مشترک می باشد.
تعداد آدرس های Static Valid IP به تعداد مورد نیاز مشترک قابل ارائه است.
ارائه خدمات ویژه نظیر BGP، VOIP و ... امکان پذیر می باشد.
مشترک می تواند نمودار مصرف خود را در هر لحظه از طریق نرم افزار MRTG مشاهده نماید.

شبکه های اجتماعی

2000px Instagram logo 2016 2000px Telegram logo LinkedIn logo initials 2000px F icon

ASWhiteAria System IT Oplossingen
Rijksweg 622, 3630 Maasmechelen, Belgie
Tel: +44 7452185432
Tehran Branch: 
P.O.Box 1916856613, Tehran, Iran
Tel: +98 21 28422698

Please publish modules in offcanvas position.